K mezinárodně působící skupině Remmers dnes patří 6 německých a 15 evropských společností spolu s hustou sítí obchodních zástupců a odborných poradců

Tvoříme, chráníme a udržujeme hodnoty

Více než 65 let úspěšně na trhu

Skupina Remmers byla založena v roce 1949 Bernhardem Remmersem v Lönningeu (Dolní Sasko) v místě, kde dodnes sídlí a zůstala dodnes nezávislým rodinným podnikem. Specializuje se na výrobu chemických produktů pro stavebnictví, barev a laků na ošetření dřeva a průmyslových laků. Skupina zaměstnává kolem 1500 odborných pracovníků a nabízí přes 400 produktových systémů pro řešení problémů a desítky let zkušeností v nejdůležitějších kompetenčních oblastech tohoto odvětví.

Globální myšlení nám umožňuje globálně jednat

Z Německa do celého světa. Pracujeme v odvětví, v němž mají trhy stále globálnější charakter, zákazníci a partneři jsou stále více zaměřeni na mezinárodní spolupráci a požadavky na produkty a projekty se už zdaleka netýkají pouze jednoho státu.

Jsme zastoupeni ve více než 30 zemích Evropy a náš rostoucí podíl exportu činí více než 35%. Našim zákazníkům nabízíme odborné poradenství, produktová řešení a služby dokonce i přímo v místě jejich bydliště nebo pracoviště.

Z inovativních nápadů vytváříme řešení pro praxi

Abychom mohli nabídnout skutečně inovativní řešení, odpovídající potřebám trhu, zaměstnáváme v našich výzkumných a vývojových odděleních více než 80 odborníků. V naší každodenní činnosti se snažíme vyvíjet perspektivní produktové systémy, šetrné k životnímu prostředí i ke zdrojům: pro spolehlivou a dlouhodobou ochranu stavebních dílů, budov a povrchů.

Testovaná bezpečnost

Odpovědné zacházení s lidmi a přírodou je pro Remmers ústřední téma. Proto klademe velký důraz na naše výrobky, jenž splňují nejvyšší nároky renomovaných zkušebních ústavů. Nejvyšší kvalita - nezávisle testováno a potvrzeno. My neříkáme jen to, naše produkty a naše [eco] produkty jsou bezpečné - dokazujeme to různorodými nezávislými certifikacemi. To nás odlišuje od mnoha ostatních.

  • To nejlepší na ochranu, údržbu a zušlechtění dřeva

Barvy a laky na dřevo v prémiové kvalitě

  • Naše odborné kompetence sahají od sklepa až po střechu

Profesionální ochrana staveb a sanace betonu

  • Naše systémy jsou základem naší spolehlivosti

Ochrana podlah a povlakové systémy téměř pro jakékoli použití

  • Naše know-how v průmyslových nátěrech povrchů

Individuální průmyslové laky podle požadavků zákazníků

Prodejní síť produktů REMMERS

map_icon
Barvy a laky
map_icon-2
Barvy a laky / Stavebniny